Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :

Canon Service Tool v5.204 (Sınırsız Kullanım)

₺550,00 ₺450,00 KDV Dahil

Yazıcı servis aracı reset yazılımı - Teknik servis ve bayiler için

Canon Service Tool v5204 ( V5.306 versiyonu yayınlandı )

Canon mürekkep püskürtmeli, tanklı yazıcılarda belirli bir sayıda baskı alındıktan sonra ortaya çıkan sayaç, emici dolu hatası giderme, atık mürekkep ömrü dolu, emici sıfırlama, yazıcı reset, error, pad sorunu, bitmeyen kartuş sorunu, mürekkep tanklı yazıcılardaki sayaç problemleri ve benzeri hataları gidermek için kullanılan yardımcı servis yazılımıdır.

Bu yazılım ile düzeltilebilen hata kodları: 5B00 5B02 5B04 5B14 1700 1701 1702

Not: Yazılımı kurduğumuz ve aktivasyon işlemini yaptığımız bilgisayarınızda Sınırsız sayıda kullanabilirsiniz. Programı çalıştırmadan önce Antivirüs programınızı Devre Dışı Bırakmanız, program veya program klasörünü tarama dışı, hariç tutulanlar listesine eklemeniz gerekmektedir.

Yukarıda belirtilen hata kodlarından birisi karşınıza çıktı ise, yazıcının yazılımsal veya mekanik olarak bakım veya parça değişim zamanının geldiğini gösterir. Emici dolu hatası veya P07, P08 error number, error code veren yazıcınıza telefon ile destek, uzaktan bağlantı desteği veya kendi teknik servisimizde destek vererek, gerekli bakım onarım veya parça değişim işlemlerini uygulamaktayız.

15 yılı aşkın deneyimli teknik kadromuzla mürekkep tanklı, bitmeyen kartuşlu veya tonerli yazıcı ve fotokopi makinelerinin her türlü tamir, bakım ve yenileme işlemlerini yapmaktayız.

Yazılımın Desteklediği Modeller için bize danışınız.

 

Benzer Ürünler