Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :

Canon Yazıcı Servis (İstanbul Avrupa)

₺300,00 ₺300,00 KDV Dahil

Canon Yazıcı ÖZEL Servis (İstanbul Avrupa Yakası)

Canon Yazıcı ÖZEL Servis (İstanbul Avrupa Yakası)

İSTANBUL - AVRUPA YAKASI - Gezici Servisimiz Mevcuttur. Servislerin uygunluk durumuna göre aynı gün veya ertesi gün yerinizde servis işlemi yapmaktayız.

Not: Servis ücretimiz sadece bakım, işcilik ve yol ücretini kapsamaktadır. Arızalı cihaza ait parça ücreti hariçtir.

Yazıcı ( Printer ) Teknik Servisi:
Canon ve HP marka yazıcı arızaları ve bakımlarının yapılması konusunda ihtiyaç duyulan özel teknik servis hizmetlerini sağlamaktayız. Servis ve hizmetlerimiz siz müşterilermizin istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, verimli ve uygun fiyatlı olarak sağlamaktadır.

Çağrı Başına Yazıcı ( Printer ) Teknik Servis Hizmetleri:
Garanti kapsamında olmayan ve bakım sözleşmesi bulunmayan cihazlarınıza telefon veya mail çağrısı üzerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Sözleşmeli Yazıcı ( Printer ) Teknik Servis Bakım Hizmetleri:
Garanti süresi biten yazıcılarınız için isteğiniz doğrultusunda teknik servis bakım sözleşmesi imzalanarak hizmete sizin istediğiniz koşullarda devam edilir. Bakım ve teknik servis şartları müşteri tarafından belirlenir. Belirlenen ihtiyaçlara uygun servis süresi ve servis ücretleri seçenekleri sunmaktayız.

Periyodik Bakım:
Meydana gelebilecek arızaları önceden tespit etmek, çıkabilecek sorunları önlemek, cihazların ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmalarını sağlamak amacıyla periyodik servislerimiz ile yaptığımız bakım, müdahale ve kontrollerdir. Arızalı cihazınız ile ilgili yapılacak işlemler için öncelikle sizin ile iletişime geçiyoruz. Cihaz arızasını rapor ediyoruz ve onayınızı alıyoruz. Periyodik bakım sıklığı üretici firma önerilerine uygun olarak, cihazların bulundukları ortama, çalışma durumuna, müşteri isteğine göre ayarlanır.

Garantili, Kaliteli, Hızlı Servis

TECHMAK BİLGİSAYAR