Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :

Canon Beylikdüzü Yazıcı Servisi

₺300,00 ₺300,00 KDV Dahil

ÖZEL Yazıcı Fotokopi Toner Kartuş Servisi

Canon Servis, Canon Teknik Servis, Canon Servisi, Telefon 0212 552 60 70 den ulaşabilirsiniz.


Canon Beylikdüzü servisi olarak hizmet veren firmamız Canon Marka Yazıcı, Fax, Fotokopi Cihazlarına Özel Teknik Servis Hizmeti vermekte olup orijinal veya muadil toner, kartuş gibi sarf malzeme, yedek parça ve teknik servis hizmetleri sağlamaktadır. 
İstanbul ilinde faaliyet gösteren servisimiz aynı gün veya arıza bildiriminde 24 içinde yerinde servis hizmeti vermekte olup canon Beylikdüzü servisi, canon teknik servisi hizmetlerini  en uygun fiyatlara sizlere hizmet vermektedir. 12 yılı aşkın tecrübeli teknik servisimizden yararlanmak ve iyi hizmeti alabilmek için;
0212 555 57 71 NUMARALI TELEFONDAN bize ulaşabilirsiniz,

Yazıcı ( Printer ) Teknik Servisi:
Canon ve HP marka yazıcı arızaları ve bakımlarının yapılması konusunda ihtiyaç duyulan özel teknik servis hizmetlerini sağlamaktayız. Servis ve hizmetlerimiz siz müşterilermizin istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, verimli ve uygun fiyatlı olarak sağlamaktadır.

Çağrı Başına Yazıcı ( Printer ) Teknik Servis Hizmetleri:
Garanti kapsamında olmayan ve bakım sözleşmesi bulunmayan cihazlarınıza telefon veya mail çağrısı üzerine teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Sözleşmeli Yazıcı ( Printer ) Teknik Servis Bakım Hizmetleri:
Garanti süresi biten yazıcılarınız için isteğiniz doğrultusunda teknik servis bakım sözleşmesi imzalanarak hizmete sizin istediğiniz koşullarda devam edilir. Bakım ve teknik servis şartları müşteri tarafından belirlenir. Belirlenen ihtiyaçlara uygun servis süresi ve servis ücretleri seçenekleri sunmaktayız.

Periyodik Bakım:
Meydana gelebilecek arızaları önceden tespit etmek, çıkabilecek sorunları önlemek, cihazların ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışmalarını sağlamak amacıyla periyodik servislerimiz ile yaptığımız bakım, müdahale ve kontrollerdir. Arızalı cihazınız ile ilgili yapılacak işlemler için öncelikle sizin ile iletişime geçiyoruz. Cihaz arızasını rapor ediyoruz ve onayınızı alıyoruz. Periyodik bakım sıklığı üretici firma önerilerine uygun olarak, cihazların bulundukları ortama, çalışma durumuna, müşteri isteğine göre ayarlanır.

NOT: İSTANBUL - AVRUPA YAKASI - Gezici Servisimiz Mevcuttur. Servislerin uygunluk durumuna göre aynı gün veya ertesi gün işlem yapılmaktadır.

Benzer Ürünler